Fasıl ekibi kiralama

5
(768)
fasıl ekibi kiralama fasıl grubu kiralama

Fasıl ekibi kiralama fasıl grubu için firmamız hizmetinizde. 0532 634 32 04 İstanbul ve ankarada ekiplerimiz ile yoğun programlarımız devam etmektedir. Düğün davet , kına geceleri , ev partileri, doğum günlerinde fasıl ekiplerimizi kiralayabilirsiniz. Organizasyonlarınıza profesyonel ekipler istiyorsanız bizi arayın .

Doğum gününe fasıl ekibi

Doğum günü partilerinde fasıl ekiplerimiz ile eğlencenin tadına varın. Profesyonel ekiplerimizin harika şarkılarına eşlik edin .

Evlere fasıl ekipleri

Ev partilerinde fasıl ekiplerimizi gönderiyoruz. Evde çekmiş olduğumuz yüzlerce videomuza göz atmanızı öneririz. Ekiplerimizi internetten bulduğunuz her site ile karşılaştırın farkımızı kendiniz göreceksiniz. Rezervasyon 0532 634 32 04

Davet organizasyonuna fasıl

Otelde evde veya kapatacağınız herhangi bir mekana profesyonel müzik gruplarımızı gönderiyoruz. Organizasyonlarda gelen ekip hayati önem taşımaktadır. kendini bilmez insanların organizasyonlarınızı mahvetmesine izin vermeyin. Belki daha az ödersiniz fakat uluşturacağı mahcubuyeti asla unutmazsınız.

Evde kınaya müzik grubu

Evde kına geceleriniz için yine firmamız hizmetinizdedir. Neşeli hareketli şarkılar eşiliğinde eğlencelerinize eğlence katacaksınız. Detaylar için arayın görüşelim.

Fasıl ekibi kiralama fiyatları

İnternetten araştırdığınızda birçok fiyat ile karşılaşacaksınız . Bu fiyatlara aldanıp bak burası daha uygunmuş dediğiniz an yanlış karar veriyor olabilirsiniz. Videolarını izleyin , referanslarına bakın , firma olup olmadıklarına bakın ( sonra muhatap bulamazsınız) performanslarına bakın ve bizim videolarımız ile karşılaştırın . Fasıl ekibi kiralama fiyatları ekiplerin kalitesine göre değişmektedir. Güncel fiyatlar için lütfen iletişim kurunuz 0532 634 32 04

Sürpriz dansöz kiralama

Firmamız fasıl ekipleri yanı sıra sürpriz dansöz kiralama hizmeti ve daha birçok hizmeti sunmakta. Düğün , doğum günlerinde sürpriz ,evde yapılan organizasyonlara , ofiste yapılacak olan sürprizlere dansöz göndermektedir. Detaylar için bizi arayabilirsiniz.

Erkek dansöz kiralama

Evet yine firmamızdan erkek dansöz kiralama ( zenne ) yapabilirsiniz. Tercihinize göre birçok seçenek firmamızda mevcut.

Yılbaşı gecesi dansöz kiralama

Yılbaşı gecesinde dansöz kiralama oryantal dans gösterileri için bizi çok öncesinden aramalısınız . En az 2-3 ay öncesinden programlarımızı yapmaya başlıyoruz yılbaşı gecesi için . yılbaşında dansöz ücretleride çok farklıdır . Genellikle buyuk oteller ve restorantlar aylar öncesinden programlarını yapmaktalar bizim gibi .

Fasıl ekibi kiralama fasıl grubu kiralama Tel: 0532 634 32 04 Xlarge organizasyon hizmetleri sayfasıdır.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 5 / 5. Vote count: 768

No votes so far! Be the first to rate this post.

As you found this post useful...

Follow us on social media!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTıkla ara